Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (call center)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jeśli chcesz razem z nami rozwijać nowoczesną spółkę FinTech oraz swoje umiejętności z zakresu obsługi klienta i sprzedaży, sprawdź ofertę i aplikuj! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi użytkowników biznesowych, do której obowiązków będą należeć m.in. obsługa formularzy kontaktowych i połączeń telefonicznych, wsparcie użytkowników w zakresie optymalnego wykorzystania platformy finansowej, a także realizacja kampanii sprzedażowych skierowanych do klientów biznesowych.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane: ekonomiczne lub finansowe)
Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
Znajomość standardów obsługi klienta i technik sprzedaży
Bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność oraz otwartość
Umiejętność pracy w zespole
Nastawienie na cel i rozwój w zakresie sprzedaży
Mile widziana wiedza w zakresie usług finansowych dla firm (np. faktoring)

TWOJE ZADANIA
Realizacja kampanii sprzedażowych poprzez kanał telefoniczny
Obsługa e-mail i formularzy kontaktowych
Obsługa infolinii przychodzącej i wsparcie użytkowników
Bezpośrednia współpraca z dyrektorem sprzedaży oraz z innymi działami w firmie (marketing, IT)

DLA CIEBIE
Praca w firmie z nowoczesnej branży FinTech
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) – 8h dziennie
Miesięczny okres wdrożenia i szkolenie wstępne z oferty produktowej
Praca w kilkuosobowym zespole specjalistów na zróżnicowanych projektach
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Komfort pracy na bazie klientów biznesowych Grupy Kapitałowej Comarch
Parking firmowy

Dodano dnia: 30-11-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji