Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

New Business Development Manager

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Kilka słów o stanowisku:

New Business Development Manager w Blue Media to osoba, która poszukuje nowych Partnerów do współpracy, buduje z nimi relacje oraz proponuje i podpowiada rozwiązania, które: zapewnią ich biznesom sprawniejsze rozliczenia online z kontrahentami, wspierają ich działania e-commerce, umożliwiają weryfikację tożsamości, czy zapewniają wysyłanie masowej ilości sms. Chcemy by Business Development Manager budował relacje z Partnerami w oparciu o zaufanie i profesjonalizm. Jest to w naszej organizacji stanowisko eksperckie, bez elementu zarządzania zespołem.

Zadania i obowiązki na tym stanowisku:

pozyskiwanie nowych Partnerów (współpracujemy z naszymi kontrahentami, dlatego tak ich nazywamy) w obszarze usług płatniczych,
współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżącej i potencjalnej współpracy z Partnerami,
budowanie pozytywnych relacji z Partnerami.

Jakie umiejętności cenimy:

doświadczenie w sprzedaży B2B,
mentalność sprzedażowa,
umiejętność patrzenia „out of the box”,
konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
nastawianie na zdobywanie wiedzy,
pasja do tego, co robisz.

Mile widziane:

wiedza z zakresu płatności i e-commerce,
biegła znajomość obsługi programów pakietu Office.

Co lubimy w naszej pracy:

stabilność zatrudnienia,
samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
elastyczne godziny pracy,
współpracę i udział w unikalnych projektach,
nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,
benefity dostosowane do potrzeb pracowników,
biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Co dalej:

zapoznamy się z Twoją aplikacją,
skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI - APLIKUJ!

Dodano dnia: 29-11-2021

Blue Media

Zobacz wszystkie oferty Blue Media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji