Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Audytor Energetyczny

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie szkoleń z zakresu audytów energetycznych
- Wykonywanie inwentaryzacji budynków
- Wykonywanie pomiarów i badań w obiektach budowlanych oraz przemysłowych
- Wykonywanie audytów energetycznych obiektów budowlanych oraz przemysłowych
- Analizy otrzymanych wyników i badań

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: wydział mechaniczno – energetyczny, budownictwo)
- Bardzo dobra organizacja własnej pracy
- Doświadczenie w wykonywaniu audytów energetycznych
- Zaangażowanie oraz motywacja do osiągnięcia celów tygodniowych i miesięcznych
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Szkolenie dla osób bez doświadczenia
- Wsparcie zespołu
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w powierzone obowiązki
- Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę EFEKTYWNIEJ
- Pracę w młodym i ambitnym zespole inżynierów
- Elastyczne godziny pracy

Chcesz poznać więcej szczegółów, napisz !

kariera@efektywniej.pl

Dodano dnia: 15-10-2021

Efektywniej Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Efektywniej Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji