Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Business Line Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Kim jesteśmy?
Spółka Neontri została założona w 2013 roku przez doświadczonych managerów, z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, usługach doradczych i informatyce.

Szukamy Business Line Managera, który wesprze nasz zespół w rozwoju linii biznesowej Neontri Outsourcing Services.

Neontri Outsourcing Services zajmuje się outsourcingiem kontraktorów i zespołów, w pierwszym rzędzie dla sektora finansowego, ale docelowo także dla innych branż.

Naszym zadaniem jest połączenie Klientów z najlepszymi specjalistami i managerami z branży IT.

Jakie będziesz miał/a zadania?
Pozyskiwanie nowych Klientów
Utrzymywanie wysokich standardów pracy w zakresie obsługi Klienta
Odpowiedzialność za jakość sprzedaży i wzrost sprzedaży
Realizowanie targetów sprzedażowych
Ścisła współpraca z zespołem Rekrutacji
Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Wsparcie w zakresie analizy rynku sprzedaży i konkurencji
Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych oraz obsługa zapytań ofertowych w zakresie rozwiązań i usług IT
Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

W realizacji zadań pomoże Ci:
Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze Outsourcingu IT
Dobra znajomość branży IT
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wysokie umiejętności negocjacyjne
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, budowania i rozwijania relacji biznesowych
Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację założonego celu

Co realnie zyskujesz dołączając do Neontri:
Umowa b2b (budżet 9-12k/mies + system prowizyjny)
Pakiet prywatnej opieki medycznej (LuxMed, Medicover, PZU)
Elastyczny czas pracy
Możliwość pracy zdalnej
prawdziwe możliwości rozwoju - Wewnętrzne warsztaty, wymiana wiedzy, bieżący feedback, budżet szkoleniowy/
zgrany zespół - dbamy nie tylko o dobre relacje, ale również o regularną wymianę wiedzy
dzielenie wartości - efektywność, optymizm, uczciwość, wytrwałość, dbanie o zadowolenie klienta i praca zespołowa - to cechy które cenimy :)

Dodano dnia: 11-10-2021

Neontri

Zobacz wszystkie oferty Neontri

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji