Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Business Development Manager - DACH region

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szukamy zaangażowanej oraz nastawionej na rezultaty osoby, która posiada doświadczenie i wzmocni zespół sprzedaży pozyskując nowych klientów zagranicznych w obszarze usług/rozwiązań IT na rynku DACH. Jeśli interesuje Cię stale rozwijająca się branża IT i znasz język niemiecki zapraszamy do aplikacji na stanowisko Business Development Managera!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe
Wysokie umiejętności komunikacyjne
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
Doświadczenie w prezentacjach biznesowych, negocjacjach handlowych oraz analizie rynku i konkurencji
Zainteresowanie nowymi technologiami
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

TWOJE ZADANIA

Efektywna sprzedaż rozwiązań IT
Realizacja celów biznesowych
Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie długofalowej współpracy z klientami
Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z klientem (w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach)
Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych oferty biznesowej

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Dodano dnia: 01-10-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji