Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy EMERGO

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków

rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy,

przygotowanie oraz prezentowanie oferty firmy,

negocjacje warunków współpracy,

realizacja założonych celów sprzedażowych firmy,

bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji,

umiejętności analizowania, wyciągania wniosków i przekładania ich na konkretne działania,

prowadzenie szkoleń dla klientów z portfolio oferty Emergo,

współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za obsługę klienta oraz magazynem

Nasze wymagania

doświadczenie w sprzedaży w branży materiałów budowlanych,

dobra znajomość rynku sieciowego i hurtowego,

znajomość technik sprzedażowych i łatwość nawiązywania kontaktów,

wytrwałość w dążeniu do celu oraz zaangażowanie w pracę,

samodzielność w organizacji pracy,

gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Potrzebne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami

Duży zakres samodzielności

Praca w młodym zespole „otwartych umysłów”

Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój

Możliwość wykonywania ciekawej pracy

Ubezpieczenie grupowe

Dodano dnia: 01-10-2021

Emergo

Zobacz wszystkie oferty Emergo

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji