Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT w Ochronie Środowiska

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

- utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych;
- analizowanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie rozwiązań IT;
- współtworzenie i prezentowanie ofert, negocjowanie warunków handlowych;
- prowadzenie procesów sprzedaży i promocji systemów IT;
- przygotowanie i prowadzenie prezentacji systemów IT.

Zapraszamy do współpracy osoby:

- posiadające doświadczenie na analogicznym stanowisku;
- ze znajomością podstawowych zagadnień marketingu internetowego/e-commerce;
- komunikatywne i nastawione na budowanie długofalowych relacji;
- posiadające umiejętności negocjacyjne;
- dobrze zorganizowane i potrafiące elastycznie reagować w zmieniającym się otoczeniu;
- otwarte na stosowanie nowych technologii;
- zaangażowane i pozytywnie podchodzące do wyzwań;
- posiadające prawo jazdy i gotowe do podróży służbowych.

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie w sprzedaży B2B;
- znajomość jednego z wybranych zagadnień: IT, ochrona środowiska;
- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z perspektywicznej branży IT w ochronie środowiska;
- dodatki pozapłacowe: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w - ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne;
- dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
- dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów i rozwój merytoryczny;
- pełne wsparcie i partnerską atmosferę we wdrażaniu się do nowej roli;
- przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw wspierających działania firmy.

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@atmoterm.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: SIT – imię i nazwisko.

Telefon kontaktowy: 77 441 15 52, +48 784 906 717, +48 784 906 737.

Dodano dnia: 28-09-2021

Atmoterm S.A.

Zobacz wszystkie oferty Atmoterm S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji