Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Przedstawiciel/Doradca klienta

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Pracujemy z pasją i energią, dzięki czemu realizujemy ambitne cele. Wszyscy mamy realny wpływ na rozwój, współpracę i budowanie środowiska pracy- kulturę organizacyjną.
Dołączając do nas zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności ale również Zespół, na którym możesz polegać oraz możliwości rozwoju na Twoich zasadach – w końcu to Ty jesteś zmianą.

Oferujemy pracę na stanowisko Przedstawiciel/Doradca klienta na terenie Lublina i okolic do naszej prężnie rozwijającej się placówki.

Twoje zadania to:
• Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta,
• Doskonalenie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych,
• Budowanie bazy Klientów,
• Doradztwo i budowanie relacji biznesowych.

Jeżeli:
• Interesują Cię nowe możliwości,
• Szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,
• Cenisz sobie niezależność i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,
• Łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,
• Lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele,
• Liczysz na współpracę ze stabilną firmą, która jest Liderem w branży.

Dlaczego z nami warto?
• Dołączasz do świetnego Zespołu,
• Otrzymujesz wsparcie oraz inspiracje do dalszych działań,
• Sam zarządzasz swoim kalendarzem,
• Otrzymasz pełne wdrożenie do zawodu- wystarczą Twoje chęci oraz determinacja,
• Masz możliwość stałego rozwoju dzięki szkoleniom,
• Współpracujesz z najlepszymi specjalistami w branży,
• Zapewniamy wsparcie finansowe na start,
• Oferujemy atrakcyjny system prowizyjny,
• #zostanwdomu - teraz masz także możliwości sprzedaży zdalnej.

Dodano dnia: 16-09-2021

Aviva

Zobacz wszystkie oferty Aviva

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji