Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ambasador Marki

Lokalizacja: Białystok

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukujemy kandydatów, którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż produktów z kategorii CE ( Consumer Electronics ) w sklepach partnerskich na ternie całego kraju.
Główne zadania związane są z promowaniem i sprzedażą produktów PC / Wearable / Audio. Wybrany kandydat otrzyma szansę na budowanie kariery zawodowej w branży elektroniki użytkowej, stając się jednocześnie częścią dynamicznego i ambitnego zespołu sprzedażowego.

Twój zakres obowiązków:
- obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu
- aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii
- dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek marki
- monitorowanie poziomu dostępności produktów w sklepie
- raportowanie oraz koordynowanie działań promocyjnych

Nasze wymagania:
- sumienności w wykonywaniu obowiązków
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków
- orientacja na działanie i osiąganie zamierzonych celów
- chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży, ale nie jest to warunek konieczny
- umiejętność budowania relacji z kadrą zarządzającą oraz pracownikami sklepu
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- gotowość do podjęcia pracy w tygodniu oraz w weekendy

Oferujemy:
- realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet benefitów: Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
- rabaty pracownicze
- elastyczny grafik
-szkolenia produktowe i sprzedażowe
- szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w branży elektroniki użytkowej
- współpraca w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

Dodano dnia: 16-09-2021

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Verita HR Polska Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji