Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Sales Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

HRO Personnel tworzą profesjonaliści z innowacyjnym podejściem do rekrutacji i zamiłowaniem do nowych technologii (numer wpisu do rejestru: 5694). Świadczymy usługi w zakresie projektów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkich szczeblach zarządzania, employer branding oraz outsourcing. Obecnie poszukujemy kandydata w następującej roli:

Specjalista ds. Sprzedaży

Obowiązki:

- Planowanie, rozwój i realizacja strategii sprzedaży akcesoriów i produktów wearables w ramach Key Account
- Zarządzanie zaprojektowanym procesem sprzedaży w sieci POS
- Bliska współpraca z zespołem Account Team i zespołem Retail Team w celu zapewnienia silnej widoczności i doświadczenia klienta offline dla danej kategorii w sklepach
- Opracowanie i realizacja tematycznych działań sprzedażowych skoncentrowanych na priorytetach marki
- Osiąganie miesięcznych/rocznych celów sprzedażowych
- Raportowanie zaprojektowanych działań w zakresie sprzedaży rynkowej, detalicznej i konsumenckiej
- Wspieranie w innych doraźnych działaniach sprzedażowych

Wymagania:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wiedza praktyczna z zakresu zarządzania sprzedażą, wdrażania i realizacji
- Dobra znajomość procesu sprzedaży
- Bardzo dobre zrozumienie mechaniki sprzedaży detalicznej, marketingu i doskonałe zrozumienie "podróży konsumenta".
- Bardzo dobre umiejętności analityczne, raportowanie i posiadanie doświadczenia w zakresie budżetu
- Dodatkowe umiejętności: prezentacja, zarządzanie czasem, zarządzanie projektami, negocjacje i myślenie interpersonalne, analityczne i strategiczne
- Język angielski biznesowy - poziom dobry
- Zalety: doświadczenie w wielokulturowym środowisku pracy

Oferta:

- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Karta Multisport
- Możliwość pracy w globalnej firmie z wieloma możliwościami rozwoju
- Praca w wielojęzycznym środowisku
- Umowa o pracę

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta pracy, zapraszamy na naszą stronę: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/351512 , abyś mógł/mogła aplikować na nią bezpośrednio!

Dodano dnia: 13-09-2021

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji