Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Doradca Klienta butik SWISS - CH Nowa Stacja Pruszków (3/4 etatu)

Lokalizacja: Pruszków

Ogłoszenie Bezpośrednie

PHU Jubiler jest właścicielem sieci ponad 110 butików SWISS zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce i znanych na naszym rynku już od 20 lat.

W swoim portfolio posiadamy zegarki sygnowane nazwiskami najsłynniejszych światowych projektantów - Michaela Korsa, Karla Lagerfelda, Giorgio Armaniego, Hugo Bossa, Tommy’ego Hilfigera czy Pierre Cardin, cenione marki modowe - Fossil, Furla, Rosefield, Bering czy Ice-Watch, jak również marki szwajcarskie jak Roamer, Hanowa, Claude Bernard, Manfred Cracco czy Mondaine.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA w butiku SWISS - 3/4 etatu
Lokalizacja: CH Nowa Stacja Pruszków

Opis stanowiska:
- profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy polegające m.in. na doradztwie, prezentacji produktów, wsparciu klienta w procesie wyboru i zakupu
- opieka posprzedażowa
- nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami butiku
- dbałość o wizerunek butiku i wystawiennictwo naszych produktów
- inicjatywa i proponowanie własnych pomysłów na rozwój butiku i relacji z Klientami

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia z profesjonalnej obsługi klientów, które pomagają osiągnąć premiowane wyniki w sprzedaży
- cykliczne szkolenia produktowe
- uczestnictwo w wewnętrznych programach rozwojowych
- możliwość szybkiego awansu
- atrakcyjne rabaty pracownicze
- pracę w ambitnym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

Wymagania:
- wysokie zdolności komunikacyjne i pewność siebie w kontaktach z Klientem
- umiejętność budowania relacji z Klientami
- umiejętność słuchania i zadawania pytań
- pozytywne nastawienie i wewnętrzna motywacja do pracy z Klientem i produktem
- wysoka kultura osobista
- znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy z dobrem luksusowym będzie dodatkowym atutem

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę?

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@swiss.eu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHU JUBILER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-822, ul. Poleczki 13, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 12-08-2021

PHU Jubiler Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty PHU Jubiler Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji