Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Project Manager ds. LED

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED usługa Light as a Service, poszukujemy kandydatów na stanowisko Project Manager ds LED.

Lokalizacja - Polska Centralna, Południowa, Zachodnia (mazowieckie, wielkopolskie, śląskie, dolnośląskie)

Light as a Service oświetlenie LED w abonamencie umożliwia realizację projektów oświetleniowych w obecnych warunkach. Dzięki temu Klient modernizuje oświetlenie bezgotówkowo, nie ponosząc żadnych kosztów początkowych. Całość inwestycji uregulowana jest miesięcznym abonamentem.

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska:

• Zarządzanie procesem modernizacji oświetlenia ( sporządzanie oraz prowadzenie audytów oświetleniowych na obiektach przemysłowych, obecność podczas audytów)
• Zarządzanie i aktywny udział w dialogu technicznym u Klientów Luneos
• Koordynacja realizowanych projektów modernizacji oświetlenia
• Współpraca z dostawcami opraw oświetleniowych, projektantami oświetlenia, wykonawcami
• Weryfikacja ofert od Wykonawców Luneos w zakresie poprawności technicznej oraz cenowej,
• Przygotowanie analiz techniczno-handlowych w kooperacji z działem ofertowym
• Odpowiedzialność za merytoryczne przygotowanie oferty
• Wsparcie działu sprzedaży, jak i aktywna sprzedaż.
• Utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi jak i nowymi klientami

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu projektami oświetleniowymi, robotami elektrycznymi
• Wiedza techniczna z zakresu oświetlenia, opraw oświetleniowych oraz instalacji elektrycznych poparta pracą minimum 2 letnim doświadczeniem w branży
• Znajomość programów do symulacji oświetlenia (DIALUX/RELUX)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej / projektowej,
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Nastawienie i umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, samodzielność
• Doświadczenie w zakresie pracy w systemie CRM lub ERP w celu raportowania pracy własnej i utrzymywania płynnych kontaktów z klientami
• Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na terenie kraju
• Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne ( technika świetlna, elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka)
• Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami
• Mile widziana, własna baza Klientów

Oferujemy:

• wybór formy zatrudnienia - UoP / B2B
• pełną wyzwań pracę zawodową w zgranym zespole,
• możliwość skorzystania ze szkoleń produktowych/branżowych/handlowych
• samodzielne stanowisko pracy, ze wsparciem Dyrektora/Zarządu Luneos
• samochód służbowy, również do użytku prywatnego,
• wynagrodzenie podstawowe + premie wynikowe

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Masz dodatkowe pytania? Nasi rekruterzy odpowiedzialni za projekt z pewnością odpowiedzą na wszystkie wątpliwości.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie: https://talentplace.pl/kandydaci

Dodano dnia: 28-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji