Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie obsługi prawnej online. Zajmujemy się między innymi rejestracją znaków towarowych, ulgą podatkową IPBOX czy upadłością konsumencką.
Do naszego zespołu szukamy osoby, która będzie pracować w naszym dziale sprzedaży.

- jeżeli jesteś dostępny od pon do pt 8.30-16.30,
- jeżeli kontakt telefoniczny z klientem jest dla Ciebie czymś łatwym,
- chcesz pracować w biurze w centrum Poznania,
- chcesz współpracować z młodą, otwartą ekipą,
- chcesz aby Twoje zarobki były realnie do zdobycia,
to zapraszamy do nas, dołącz do zespołu!

Stawiamy na Twój rozwój, inwestujemy w Ciebie. Ty masz wypłatę i różne realne progi do osiągnięcia.
W czerwcu pobiliśmy kolejny rekord sprzedaży! :) Robimy rzeczy niewyobrażalne, realizujemy plany i spełniamy swoje oczekiwania a przy tym zarabiamy.

Miejsce pracy: Poznań
OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

Opis stanowiska:
- kontakt telefoniczny oraz mailowy tylko z zainteresowanymi klientami (sam nie musisz ich pozyskiwać),
- opieka nad klientem w trakcie i po sprzedaży,
- współpraca z działem realizacji prawnej,
- prowadzenie negocjacji z klientami biznesowymi,

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży B2B
- doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientami,
- bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy,
- umiejętność szybkiego przyswajania informacji oraz nauki nowych zagadnień,
- doświadczenie w pracy z oprogramowaniem (system CRM, systemy organizujące pracę),
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- umiejętność realizacji celów biznesowych,
- zaangażowanie, wysoki poziom motywacji do pracy i nauki nowych zagadnień oraz otwartość na nowe wyzwania i własny rozwój,
- wychodzenie z własną inicjatywą, umiejętność rozwiązywania problemów, słuchania.

Oferujemy:
- bycie częścią firmy, przez którą ewoluuje rynek prawniczy,
- codzienną styczność z nowymi technologiami, procesami automatyzacji i prężnie rozwijającym się marketingiem,
- pracę na nowoczesnym sprzęcie,
- możliwość rozwoju własnych umiejętności,
- przyjazną atmosferę w pracy z młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem
- różnego rodzaju benefity i nagrody (m.in. bony prezentowe, wyjazdy i spotkania integracyjne, dofinansowania do szkoleń),
- pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
- formę zatrudnienia na umowę zlecenie lub B2B.

Dodano dnia: 22-07-2021

Pravna Group

Zobacz wszystkie oferty Pravna Group

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji