Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Sales Support Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED - LED-As-A-Service, instalacji fotowoltaicznych PV-As-A-Service oraz Cogen-As-A-Service, poszukujemy kandydatów na stanowisko Sales Support Manager.

Lokalizacja - biuro w Sopocie lub w Warszawie.

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska
Przełożenie strategii i planów firmy na roadmapę działań i projektów sprzedażowych
Udział w tworzeniu nowej oferty produktowej i jej wdrożeniem do struktur sprzedażowych (we współpracy z produkt managerem i marketingiem)
Projekty rozwojowe sprzedaży: wdrożenia nowych procesów sprzedażowych, produktów, partnerów sprzedażowych, partnerów w zakresie pozyskania leadów
Tworzenie i aktualizacja standardów sprzedaży
Współudział w tworzeniu strategii i planu szkoleń, współpraca z trenerami zewnętrznymi i wewnętrznymi
Nadzór nad realizacją standardów i procesów onboardingu dla nowych handlowców
Nadzór nad procesami wsparcia: operacyjne zarządzanie CRM, zarządzanie flotą, organizacja eventów sprzedażowych

Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - w firmach z branży OZE, finansowej, ubezpieczeniowej, leasingowej będzie dodatkowym plusem
Doświadczenie w pracy projektowej, tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, procesów
Doświadczenie w roli sprzedażowej, (OZE, finansowe, ubezpieczeniowa, leasingowa)
Umiejętność tworzenia długofalowych planów i dostosowywania do nich procesów rozwojowych
Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne i prezentacyjne
Umiejętność pracy z zespołami handlowymi
Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem specjalistów wsparcia sprzedaży

Oferujemy
pracę w ciekawej i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
stabilne warunki zatrudnienia - umowa B2B ;
pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację i w swobodnej atmosferze;
wsparcie na etapie wdrożenia - pełne szkolenie z ofertowania;

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

Masz dodatkowe pytania? Nasi rekruterzy odpowiedzialni za ten projekt, z pewnością odpowie na wszystkie wątpliwości.

Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie: https://talentplace.pl/kandydaci

Dodano dnia: 07-07-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji