Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Serwisu

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- umawianie wizyt i koordynowanie kalendarza spotkań Partnera Biznesowego (Outlook, CRM)
- telefoniczny kontakt z klientem
- przygotowywanie dokumentów tj. umów, aneksów, wycen, ofert
- przyjmowanie, analiza i zarządzanie reklamacjami i innymi zgłoszeniami klienta
- przygotowywanie zestawień, raportów oraz analiz związanych z obsługą klienta w obszarze serwisowym

Wymagania:

- życzliwość i pro-kliencka postawa (klient wewnętrzny i zewnętrzny)
- otwartość na nawiązywanie relacji z nowymi klientami
- umiejętności analityczne (praca z danymi i raportami)
- samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja i umiejętność planowania pracy własnej
- dynamika w działaniu oraz nastawienie na wynik
- zaangażowanie, wysoka kultura osobista
- znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pakiet benefitów dodatkowych
- możliwość rozwoju zawodowego: kształcenia zawodowego/ szkoleń i pracy przy realizacji ciekawych projektów

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta pracy, aplikuj na nią poprzez naszą stronę: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/351347?fbclid=IwAR11Mbnc54_w6CLCl5draIyqwNZBKYWgo09imj0R3J8x4IokD_vm5xeJ7rc

Dodano dnia: 29-06-2021

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji