Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant ds. rozwiązań biznesowych ERP

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Do naszego zespołu poszukujemy Konsultanta ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch ERP Egeria. Nasz zintegrowany system klasy ERP to narzędzie, wspomagające i usprawniające zarządzanie instytucjami sektora publicznego. Comarch ERP to oprócz oprogramowania, także wiedza dotycząca specyfiki sektora, zdobyta podczas realizacji wielu projektów w jednostkach samorządu terytorialnego. Na stanowisku Konsultanta do Twoich obowiązków będzie należeć m. in. analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu oraz prowadzenia prezentacji dla naszych klientów. Sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe techniczne
Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie analizy i projektowania systemów informatycznych klasy ERP
Umiejętność:
szacowania pracochłonności i harmonogramowania prac
prowadzenia prezentacji oraz przeprowadzania negocjacji
analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych zintegrowanego systemu informatycznego na podstawie wymagań klienta
Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Kreatywność i inicjatywa
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Gotowość do wyjazdów służbowych
Znajomość:
wymagań technicznych baz danych
systemów operacyjnych oraz serwerów aplikacji
rodzajów architektur rozwiązań informatycznych
metodyk zarządzania projektami informatycznymi
narzędzi wspomagających zarządzanie projektami informatycznymi
zasad planowania, harmonogramowania, oceny kosztów budowy systemów informatycznych
Mile widziana znajomość procesów dla rynku jednostek samorządu terytorialnego (JST)

TWOJE ZADANIA

Analiza, interpretacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu informatycznego
Opracowanie i konsultowanie koncepcji rozwiązań, projektowanie i modelowanie architektury systemu w oparciu o wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne
Identyfikowanie punktów integracji oraz wymagań migracji danych i systemów teleinformatycznych
Planowanie wdrożenia systemu teleinformatycznego pod kątem kosztów i korzyści, ryzyka i bezpieczeństwa
Konsultowanie koncepcji rozwiązań teleinformatycznych z dostawcami technologii
Udział i wystąpienia w konferencjach, prezentacjach dla klientów

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/konsultant-ds-rozwiazan-biznesowych-erp/

Dodano dnia: 09-03-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji