Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Sales Representative

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Trelo to firma prowadząca centra napraw samochodów ciężarowych w Europie Zachodniej: w Belgii, Niemczech i we Francji. Zarządzamy nimi z naszego biura w Wilnie na Litwie. Wykonujemy wszystkie oceny techniczne i prace naprawcze na drogach oraz w naszych centrach napraw.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku, w ciągu prawie dekady działalności zdobyliśmy miano solidnego partnera wśród litewskich dostawców usług logistycznych i staliśmy się siecią wysokiej jakości centrów naprawczych. Poszerzając krąg klientów, kontynuujemy naszą ekspansję.

Opis stanowiska
● utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
● wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami
● zarządzanie cyklem sprzedaży: identyfikowanie potrzeb klientów, prowadzenie rozmów sprzedażowych, przygotowywanie oferty, obsługa posprzedażowa
● realizacja celów sprzedażowych
● koordynować działania z innymi działami w celu optymalizacji działań sprzedażowych
● śledzić wszystkie działania sprzedażowe w firmowym systemie CRM i na bieżąco aktualizować informacje o klientach
● stanowisko obejmuje wyjazdy za granicę w celach zawodowych

Wymagania
● doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
● wykształcenie inżynierskie lub udokumentowane doświadczenie w branży automotive/transportowej/logistycznej (naprawie samochodów ciężarowych i przyczep lub sprzedaży części do ciężarówek i przyczep)
● zaawansowana znajomość programów Microsoft Excel i Word
● doskonałe umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne
● umiejętność ustalania priorytetów, zarządzanie czasem
● umiejętność rozumienia złożonych problemów oraz współpracy i odkrywania alternatywnych rozwiązań
● motywacja i nastawienie na realizację celu
● prawo jazdy
● komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy
● praca w międzynarodowej firmie
● zapewnienie narzędzi pracy (samochód, komputer, telefon)
● praca zdalna

Dodano dnia: 18-02-2021

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji