Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. eksportu

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,
dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.
inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. eksportu- Rynki skandynawskie
Nr ref. 03/01/2021

Oferujemy:

Ciekawe i ambitne stanowisko w firmie będącej liderem w swoim segmencie rynku
Możliwość rozwoju i pogłębienia kompetencji zawodowych
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość dofinansowania zajęć językowych
Szeroki zakres szkoleń i webinarów online
Stabilne zatrudnienie

Zadania:

Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji biznesowych
Współpraca z innymi działami: technicznym i księgowości
Reprezentacja firmy na zewnątrz (udział w targach i wystawach)
Dbanie o należyty wizerunek i dobrą opinię firmy
Monitoring konkurencji
Raportowanie sprzedaży i innych aktywności w systemie CRM
Obsługa i monitorowanie reklamacji
Aktywność i realizowanie planów związanych z Social Media

Oczekujemy:

Doświadczenia min 2 letniego
Wykształcenia min średniego
Znajomości języka angielskiego lub szwedzkiego lub norweskiego
Znajomości rynku skandynawskiego lub USA
Znajomości branży stolarki okiennej / budowlanej / deweloperskiej
Kreatywności
Samodzielnego rozwiązywania problemów
Umiejętności pracy w zespole
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Dodano dnia: 19-01-2021

Perfect Consulting

Zobacz wszystkie oferty Perfect Consulting

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji