Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Product Manager (Trade Finance)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Realizujemy projekty dla instytucji finansowych w Polsce, jak i na całym świecie. Oferujemy ciekawą pracę, w której będziesz miał realny wpływ na kształtowanie produktu kierowanego na międzynarodowe rynki – platformy internetowej Trade Finance. Jako Product Manager będziesz ściśle współpracował z zespołem konsultantów, marketingiem i zespołem produkcyjnym.
Jeśli masz doświadczenie w obszarze Trade Finance, Factoringu albo bankowości, a dodatkowo świetnie władasz językiem angielskim - nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

-Wykształcenie wyższe
-Znajomość produktów Trade Finance, w szczególności Inkaso, Akredytywy i Gwarancje
-Swobodna komunikacja w języku angielskim
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-Orientacja biznesowa, łatwość prezentacji produktowej
-Umiejętność podejmowania decyzji oraz elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania rynkowe
-Mile widziana znajomość:
aplikacji bankowych, zarówno dla Klienta końcowego, jak i systemów backoffice
metodyk zwinnych

TWOJE ZADANIA

- Tworzenie strategii i wizji rozwoju produktów
-Analiza potrzeb rynkowych, konkurencji, trendów i wymagań klientów
-Przygotowanie materiałów informacyjnych promujących produkt
-Wsparcie rozwoju dokumentacji biznesowej i technicznej
-Szkolenia produktowe w zakresie dotychczasowych oraz nowych funkcji
-Współpraca z zespołami:
produkcji w zakresie realizacji wizji produktu
projektantów w zakresie poprawy interfejsów użytkownika (UI/UX)
marketingu i sprzedaży, w zakresie dostarczania wiedzy o aplikacji i użytkownikach oraz przygotowywania oferty sprzedażowej

DLA CIEBIE

-Ciekawa praca, w której będziesz miał realny wpływ na kształtowanie produktu, kierowanego na międzynarodowe rynki
-Praca z globalnymi klientami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań z zakresu Trade Finance
-Współpraca i możliwość rozwoju razem z najlepszymi specjalistami z branży Finanse i Bankowość
-Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
-Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, udział w imprezach integracyjnych
-Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
-Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
-Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
-Możliwość udziału w inicjatywach dla lokalnych społeczności

Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/product-manager-trade-finance/

Dodano dnia: 19-10-2020

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji