Manager ds. Sprzedaży Usług HR / Key Account Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Agencja Pracy Tymczasowej FALLWORK SP. Z O.O. (wpis do rej. nr 6231)współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

W związku z dynamicznym rozwojem, do centrali naszej spółki, poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA :

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży pracy tymczasowej i sprzedaż usługi rekrutacji stałych - regularna obserwacja i mapowanie rynku, uczestnictwo w spotkaniach handlowych
Rozwój relacji biznesowych oraz dbanie o ich utrzymanie i potrzeby klientów
Regularny kontakt z klientem i prowadzenie komunikacji biznesowej

OCZEKUJEMY :

Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży HR lub w firmie z branży usługowej,
Doświadczenia w obsłudze klientów z sektora B2B,
Silnej orientacji na cel i wyniki,
Umiejętności planowania sprzedaży i kreatywności w identyfikowaniu nowych klientów.

OFERUJEMY :

umowę o pracę w ciekawej i przyszłościowej branży;
rozwój w firmie o stabilnej, wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku usług personalnych;
atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie docenieniem Twojej postawy, doświadczenia i aktualnych umiejętności sprzedażowych;
motywacyjny system wynagradzania - podstawa oraz system premiowy;
pakiet socjalny: karta medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa;
pracę w centrum miasta;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu

LIDER W SEKTORZE USŁUG PERSONALNYCH W POLSCE.

www.FallWork.pl

Dodano dnia: 31-07-2020

FallWork Sp zo.o.

Zobacz wszystkie oferty FallWork Sp zo.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji