Key Account Manager Marketplace

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Grupa Morele to jeden z liderów polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Realizacja zaplanowanych celów, jest możliwa tylko wtedy kiedy zespół tworzą zaangażowani i kompetentni ludzie – i takich właśnie szukamy!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy dwóch ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu Integracji Marketplace na stanowisko:

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net. APLIKUJ!

TWOJE ZADANIA:
- pozyskiwanie nowych partnerów oraz budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji
- przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
- monitorowanie rynku i analiza konkurencji
- współpraca z Merchantami oraz dalszy ich onboarding
- prowadzenie rejestrów akwizycji w wewnętrznych systemach firmy
- aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy Merchantów Marketplace
- koordynacja procesu integracji
- realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku firmy

PRZEŚLIJ DO NAS SWOJĄ APLIKACJĘ, JEŚLI:
- posiadasz status studenta lub ucznia zaocznego
- łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować długotrwałe, pozytywne relacje
- prowadzenie prezentacji dla klientów korporacyjnych/partnerów będzie dla Ciebie frajdą
- jesteś samodzielny i cechuje Cię pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki
- bez problemu analizujesz dane i wyciągasz trafne wnioski wykorzystując do tego m.in Excela
- jesteś godny zaufania zwłaszcza w kontekście realizacji celów

TWOJE DODATKOWE ATUTY:
- min. podstawowa znajomość branży e-commerce
- doświadczenie w sprzedaży B2B i/lub sprzedaży usług

W ZAMIAN ZA TWOJĄ PRACĘ MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce
- pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
- pracę od poniedziałku do piątku
- system wynagrodzeń oparty o podstawę + premię
- możliwość rozwoju i awansu do innych działów – rekrutacje wewnętrzne
- pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa
- dodatkowo - karta sportowa, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

Brzmi ciekawie? Daj się poznać i prześlij do nas swoją aplikację.

Dodano dnia: 29-07-2020

Morele.net

Zobacz wszystkie oferty Morele.net

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji