Specjalista ds. wsparcia projektów (badania rynku online)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Pracując z nami zyskujesz:

- możliwość aktywnego udziału w największym w naszej części świata projekcie badania internetu,
- pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwojowej i dynamicznej branży,
- mnóstwo możliwości do wykazania własnej inicjatywy,
- możliwość zdobywania wiedzy i nowych umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów,
- ciekawe benefity (karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność, itd.) oraz dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie.

Twoją rolą będzie bieżące wsparcie Działu Sprzedaży pracującego z największymi podmiotami na internetowej mapie Polski!

Zakres obowiązków:
- budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
- wsparcie Accountów w projektach Klienckich,
- w porozumieniu z Accountem, odpowiadanie na bieżące zapytania Klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, spotkania),
- organizacja spotkań oraz szkoleń adresowanych do Klientów,
- przygotowywanie raportów, analiz oraz sprzedażowych baz danych,
- wsparcie pracowników Działu Sprzedaży w przygotowaniu ofert,
- uczestniczenie w projektach optymalizujących procesy sprzedaży,
- koordynacja procesów wdrażania usług u Klientów,
- obsługa aplikacji wspomagających czynności sprzedażowe,
- a do tego, współpraca z pracownikami z wielu działów naszej firmy.

Nasze wymagania:
Jeżeli interesujesz się internetowymi narzędziami analitycznymi i rynkiem reklamy internetowej, a także:
- posiadasz wiedzę z zakresu zagadnień związanych z internetem,
- posiadasz umiejętność analitycznego/logicznego myślenia,
- posiadasz umiejętność efektywnej współpracy (z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi),
- posiadasz doświadczenie w koordynowaniu projektów,
- jest osobą rzetelną, dokładną i komunikatywną,
- dobrze radzisz sobie z programami Excel, Word, PowerPoint,
- oraz cenisz dobrą atmosferę w Zespole,

to bardzo chcielibyśmy Cię poznać! :)

Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Gemius, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz we wdrażaniu wieloetapowych projektów.

Przydatne będzie także doświadczenie zdobyte w branży internetowej oraz domu mediowym, agencji reklamowej lub u internetowego wydawcy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy - aplikuj!
Zapraszamy!

Tu link do oferty, gdzie można aplikować: http://www.gemius.pl/szczegoly-oferty/job/specjalista-ds-wsparcia-sprzedazy.html

Dodano dnia: 17-07-2020

GEMIUS POLSKA

Zobacz wszystkie oferty GEMIUS POLSKA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji