OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

OPIS STANOWISKA

Opiekun Klienta Biznesowego to osoba odpowiedzialna za opiekę nad przydzielonymi klientami oraz za działania mające na celu pozyskiwanie nowych. Do głównych obowiązków należeć będzie m.in.: sprzedaż produktów/usług firmy do klientów biznesowych, obsługa administracyjna sprzedaży (umowy, dokumenty), poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zapewnianie najwyższego poziomu obsługi zgodnie z przyjętymi standardami, raportowanie efektów sprzedaży, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA

wykształcenie minimum średnie - wyższe będzie atutem
biegła obsługa komputera (pakiet MS Office)
prawo jazdy kat. B.
znajomość technik sprzedaży
doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów biznesowych, negocjacjach i pozyskiwaniu klientów
miła aparycja i wysoka kulturą osobista, bardzo dobra organizacją czasu pracy
wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, odpowiedzialność, samodzielność, otwartość
entuzjazm do wykonywania powierzonych zadań

WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro firmy oraz jeśli wymaga tego sytuacja praca w terenie - spotkania z klientami. Praca ta wiąże się z częstym kontaktem telefonicznym lub bezpośrednim z klientami firmy. Czas pracy zwykle 8 – godzinny, od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, kursy, itd.) oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy. Wynagrodzenie składa się z części zasadniczej oraz prowizji uzależnionej od wysokości indywidualnej sprzedaży.

Dodano dnia: 06-07-2020

ECOVENTEAM SP. Z O.O.

Zobacz wszystkie oferty ECOVENTEAM SP. Z O.O.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji