Doradca biznesowy sieci PLAY

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Oferta dla HANDLOWCÓW, SPECJALISTÓW SPRZEDAŻY, PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Firma Lions Consulting od 5 lat z sukcesem działa w branży telekomunikacyjnej. Dzięki współpracy z nami możesz uzyskać autoryzację P4 i będziesz pracowała jako autoryzowany konsultant biznesowy sieci PLAY.

Jeżeli masz dosyć pracy w stresie i pędzie, chcesz pracować w zgranym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku, to jest to idealne miejsce dla ciebie.

Praca dla osób, które chcą same decydować kiedy i ile pracują oraz ile chcą zarobić.

Jeżeli prowadzisz firmę, lub jesteś gotowy założyć działalność gospodarczą i rozliczać się z modelu B2B, uzyskując satysfakcję finansowej oraz możliwość samodzielnego zarządzania swoją pracą, kandyduj na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego Play Dla Firm.

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
Nielimitowane wynagrodzenie zależne od efektów
Wysokie stawki prowizyjne (jedne z najwyższych na rynku telekomunikacyjnym)
Liczne konkursy i systemy motywacyjne
Dostęp do bazy klientów
Profesjonalne szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia dokształcające
Stałą opiekę i pełne wsparcie naszego koordynatora
Wsparcie zespołu doradców
Biuro w centrum Krakowa
Przyjazna atmosfera pracy
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa obecnych klientów biznesowych Play
Pozyskiwanie nowych klientów
Ofertowanie i podpisywanie umów z nowymi i obecnymi klientami Operatora

Oczekujemy:
Komunikatywności
Doświadczenia w sprzedaży
Dobrej organizacji czasu pracy i gotowości do pracy w terenie
Samodzielności oraz dokładności
Prawa jazdy kat. B
Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do założenia firmy

Czekamy na Ciebie, dołącz do nas!

Dodano dnia: 06-07-2020

Lions Consulting sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Lions Consulting sp. z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji