Digital Sales Expert

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:
Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Wydawnictwa (m.in. elle.pl, elleman.pl, glamour.pl, kobieta.pl, gala.pl, mojegotowanie.pl, przyslijprzepis.pl, focus.pl, national-geographic.pl).
Bieżąca obsługa klientów wydawnictwa.
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
Współpraca z domami mediowymi, agencjami PR oraz klientami bezpośrednimi.
Przygotowywanie ofert specjalnych, raportów po kampanii, dbałości o merytoryczną oraz graficzną oprawę prezentacji sprzedażowych.
Współpraca z działami spółki – redakcje, dział wdrożeń, marketing.
Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży w segmencie digital.
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Dobra znajomość rynku mediów.
Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
Zorientowanie na realizację celów.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od osiągniętych wyników.
Pracę w nowoczesnym biurze na Mokotowie.
Rozwojową pracę w prestiżowym międzynarodowym Wydawnictwie.
Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Przyjazną atmosferę pracy.
Dużą samodzielność w działaniu.
Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną.
Możliwość przychodzenia do pracy z psami :)

Aplikuj przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=99bbd555f8184c098f5b930d111d1fae

Dodano dnia: 04-03-2020

Burda Media Polska

Zobacz wszystkie oferty Burda Media Polska

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji