Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Take a Fruit Sp. z o.o. to ogólnopolski dostawca świeżych owoców do biur.
Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu produkty naszej firmy, dostępne
w biurach w całym kraju, stały się cenionym benefitem dla Pracowników firm
i instytucji. Owoce Take a Fruit to synonim najwyższej jakości. Pracujemy na
najnowocześniejszej w Polsce infrastrukturze do konfekcjonowania owocowych mixów.

Dbamy o edukację Pracowników firm w Polsce, wspólnie z Edukacją Żywieniową prowadząc program
Razem dla Zdrowia Pracowników.

Szczegóły na www.takeafruit.pl; www.razemdlazdrowiapracownikow.pl

Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą dynamikę i swobodę w działaniu, skutecznie realizujesz cele,
chcesz się rozwijać w organizacji dającej dużo możliwości, dołącz do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Blizne Łaszczyńskiego (Warszawa Bemowo)

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Orientacja na cel w działaniu i świetna organizacja pracy własnej
• Predyspozycje do nawiązywania trwałych relacji z klientem
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Zaangażowanie i samodzielność w podejmowanych działaniach
• Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży z obszaru świadczeń pracowniczych
• Prawo jazdy Kat.B
Zadania:
• Aktywna sprzedaż oferty TAF
• Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży w zakresie realizacji celów
• Aranżowanie i odbywanie spotkań handlowych
• Budowanie relacji biznesowych i umacnianie wizerunku firmy na rynku

Oferujemy:
• Prace w komfortowym biurze
• Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
• Zgrany i wspierający zespół
• Realny wpływ na rozwój Spółki na rynku
• Wynagrodzenie w oparciu o podstawę i część motywacyjna w oparciu o realizację planu

Dodano dnia: 19-02-2020

Take a Fruit Sp.z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Take a Fruit Sp.z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji