Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta dystrybutora innowacyjnych produktów dla niemowląt i matek karmiących poszukujemy kandydata na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku łączyć będzie zadania Przedstawiciela Handlowego na podległym terenie (Województwo Mazowieckie) oraz Kierownika Sprzedaży. Do jej zadań będą należały:

OPIS STANOWISKA
Monitoring i wsparcie sprzedaży (Przedstawiciele) dbanie o wyniki pracy zespołu przedstawicieli.
Spotkania z kluczowymi Klientami, negocjacje handlowe.
Opracowanie i realizacji strategii sprzedaży.
Aktywna sprzedaż produktów.
Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami firmy (sklepy i hurtownie z artykułami dziecięcymi, apteki i hurtownie farmaceutyczne).
Nawiązywanie współpracy ze szkołami rodzenia, poradniami laktacyjnymi i szpitalami położniczymi.
Promocja produktów firmy wśród szerszej społeczności medycznej poprzez inicjowanie kontaktów z autorytetami, profesjonalistami w dziedzinie położnictwa i pediatrii.
Reprezentowanie firmy podczas targów i spotkań branżowych.

WYMAGANIA:
Minimum 4-letnie doświadczenie w sprzedaży (doświadczenie w branży farmaceutycznej lub branży artykułów dziecięcych, będzie dodatkowym atutem).
Wykształcenie minimum wyższe.
Samodzielność, entuzjazm, kreatywność, wysoki poziom motywacji do realizacji powierzonych zadań.
Silna motywacja w osiąganiu celów, posiadanie osobowości sprzedażowej i relacyjnej.
Wysoki poziom efektywności pracy.
Samodzielność, pracowitość i kreatywność
Wysoka kultura osobista.
Dyspozycyjność i mobilność - gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Aktywne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
Współudział w rozwoju firmy o bardzo dużym potencjale rynkowym
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
Szkolenia i możliwość rozwoju.
Pozytywną atmosferę pracy

Dodano dnia: 02-02-2020

Qprogress

Zobacz wszystkie oferty Qprogress

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji