Inżynier sprzedaży w dziale infrastruktury drogowej i serwisu

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Masz doświadczenie w branży energetycznej infrastruktury drogowej? Chciałbyś się rozwijać w obszarze sprzedaży? Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie. Elemont zajmuje się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.
Jeśli więc szukasz pracy w firmie, która prężnie się rozwija, która da Ci gwarancję połączenia wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego, dołącz do naszego zespołu!
Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl
W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
Dział infrastruktury drogowej i serwisu

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży energetyczno- drogowej, która wesprze naszą firmę w działaniach sprzedażowych, poprzez realizację zadań na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

Zadania na stanowisku:

•Pozyskiwanie zleceń z zakresu robót elektroenergetycznych ( serwisu, napraw, przebudowy, budowy elementów zasilania, przeglądów i pomiarów elektroenergetycznych infrastruktury drogowej)
•Pozyskiwanie zapytań ofertowych, przygotowywanie wycen i ofert handlowych przy wsparciu innych działów firmy
•Analiza dokumentacji przetargowej
•Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
•Współodpowiedzialność za realizację celów handlowych działu

Poszukujemy osoby, która:

•Posiada minimum roczne doświadczenie w branży infrastruktury drogowej
•Chce się rozwijać w obszarze sprzedaży
•Potrafi pracować pod presją czasu
•Odznacza się wysoką kulturą osobistą i potrafi łatwo budować długofalowe relacje z klientami
•Ma podstawową wiedzę / doświadczenie z zakresu obsługi procesu przetargów prywatnych i/lub publicznych
•Posiada prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Wsparcie doświadczonego zespołu i przyjazną atmosferę pracy
•Niezbędne narzędzia pracy
•Stabilne, miesięczne wynagrodzenie oraz system premiowy
•Ciekawą pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
•Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe

Dodano dnia: 29-01-2020

Elemont

Zobacz wszystkie oferty Elemont

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji