Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds obsługi klienta turystycznego

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku doradcy klienta turystycznego w sklepie z pamiątkami.

Punkt mieści się w sąsiedztwie Rynku Głównego, czynny od godziny 8:00 do 24:00 każdego dnia roku.
Praca odbywa się w systemie zmianowym (8:00-16:00; 16:00-24:00)

Zakres obowiązków:
-prezentowanie klientom zgodnie z ich potrzebami i możliwościami wyselekcjonowanych produktów
-znajomość asortymentu oraz aktualizowanie wiedzy produktowej
-aktywna obsługa wg standardu firmy
-nawiązanie kontaktu z każdym potencjalnym klientem
-realizacja planów sprzedażowych
-przyjmowanie dostaw, znakowanie i eksponowanie towaru
-obsługa kasy fiskalnej

Od pracownika oczekujemy przede wszystkim serdecznego nastawienia do klienta oraz rzetelnego podejścia do pracy.

Oferujemy:
-szkolenie z zakresu obsługi klienta, z wiedzy o asortymencie oraz obsługi kasy fiskalnej
-umowę o pracę lub zlecenie (do wyboru)
-stawkę godzinową 15zł netto
-rabat 70% na asortyment sklepu
-pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv na e-mail annabbuczek@gmail.com

Dodano dnia: 10-01-2020

JMG

Zobacz wszystkie oferty JMG

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji