Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Eksportu z j.francuskim lub j.włoskim

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Naszym Klientem jest Polska firma, zajmująca się produkcją okien i drzwi z PCV i ALU. W związku z rozwojem, poszukiwana jest osoba, która dołączy do zgranego zespołu i wesprze dział eksportu w zakresie sprzedaży stolarki na rynek francuski lub włoski.

Specjalista ds. Eksportu z językiem francuskim lub włoskim
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie i utrzymanie kontaktów handlowych z kontrahentami zagranicznymi
• analiza potrzeb kontrahenta, przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji cenowych, nadzór nad realizacją zleceń
• spotkania z klientami zagranicznymi i uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych
• samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:
• znajomość języka francuskiego lub włoskiego
• wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
• wysoko rozwinięte umiejętności handlowe m.in.: komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji handlowych, nastawienie na klienta, radzenie sobie ze stresem, orientacja na działanie
• inicjatywa i konsekwencja w działaniu
• wysoka kultura osobista
• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
• pracę w firmie będącej liderem w zakresie wdrażania innowacji w branży stolarki otworowej
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• dużą samodzielność w działaniu
• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego między innymi dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń
• przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.)

Prosimy o aplikowanie poprzez link:

Wspieramy naszego Klienta w zakresie rekrutacji, a w sytuacji otrzymania oferty pracy, umowę o pracę, podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem.
Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr cert: 11609

Dodano dnia: 18-12-2019

Kosek & Kosek

Zobacz wszystkie oferty Kosek & Kosek

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji