Business Development Manager

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

KBT Polska sp. z o.o – Lider na rynku akcesoriów na place zabaw.

więcej informacji o firmie www.kbtplay.com

Cel stanowiska: Pozyskanie do współpracy nowych partnerów handlowych na terenie Polski.

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

- realizacja celów sprzedażowych
- pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w modelu B2B
- sporządzanie ofert handlowych, które zagwarantują sukces
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Poszukiwane kompetencje:

- bardzo dobra znajomość branży placów zabaw i/ lub pokrewnych np. mała architektura, urządzenia outdoor fitness, boiska multisport
- poszukujemy osób z doświadczeniem w branży!
- baza własnych kontaktów/klientów docelowych - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- współudział w tworzeniu polityki sprzedażowej
- praca w zgranym zespole, na którym można polegać w każdej sytuacji
- wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
- samochód firmowy

Dodano dnia: 27-11-2019

KBT Polska sp. zo.o

Zobacz wszystkie oferty KBT Polska sp. zo.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji