Specjalista ds. kluczowych klientów ( Segment energetyki i przemysłu)

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Elemont zajmuje się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 29 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm w swojej branży, a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.
Jeśli więc szukasz pracy w firmie, która prężnie się rozwija, która da Ci gwarancję połączenia wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego, dołącz do naszego zespołu!
Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Obecnie poszukujemy pracownika działu handlowego na stanowisko:

Specjalista ds. kluczowych klientów

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania na stanowisku:
• Pozyskiwanie nowych klientów na rynku przemysłowym
• Utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
• Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i ewidencja działań w systemie
• Prowadzenie prezentacji handlowych firmy przed klientami
• Udział w negocjacjach cenowo- technicznych na różnych etapach procesu inwestycyjnego
• Ścisła współpraca z innymi zespołami w firmie przy przygotowywaniu ofert techniczno-handlowych
• Analiza tendencji rynkowych
• Udział w targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych

Czego oczekujemy:
• Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku handlowym
• Wiedzy technicznej popartej doświadczeniem zawodowym lub wykształceniem w kierunku technicznym (elektryka, elektrotechnika lub
pokrewne)
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania dobrych relacji z osobami na różnych pozycjach
• Silnej motywacji do pracy i konsekwencji w dążeniu do osiągania długoterminowych celów
• Inicjatywy w działaniach i wysokiej samodyscypliny
• Wysokiej kultury osobistej
• Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski
• Mile widziana znajomość branży energetycznej i przemysłowej
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
• Ciekawą i ambitną pracę z klientami przy oferowaniu nowoczesnych rozwiązań
• Pracę przy nieszablonowych projektach
• Zatrudnienie zgodne z Twoimi preferencjami- w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest na etapie dynamicznego rozwoju
• Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon służbowy i komputer osobisty
• Pracę w oparciu o nowoczesny system komunikacji i zarządzania kontaktem z klientem (CRM)
• Podstawę wynagrodzenia adekwatną do Twojego doświadczenia zawodowego oraz roczne premie
• Wsparcie doświadczonego zespołu i przyjazną atmosferę pracy
• Samodzielność i autonomię

Dodano dnia: 22-11-2019

Elemont

Zobacz wszystkie oferty Elemont

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji