Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Przedstawiciel handlowy - Dania

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Firma Ha-ka Resources Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela handlowego do pozyskiwania klientów na obszarze Danii. Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii od pozyskanych kontrahentów. Poszukujemy osoby zmotywowanej ,z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami sprzedażowymi.

Zadania:
-Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami/follow-up,
-Pozyskiwanie nowych firm do współpracy,
-Analiza rynku oraz research firm na obszarze Danii,
-Nadzór nad obszarem działania,
-Raportowanie wyników do przełożonego,
-Działania po sprzedażowe,
-Inne zlecone działania w obszarze sprzedaży.

Wymagania:
-Doświadczenie w branży HR i pozyskiwaniu pracowników będzie zaletą,
-Stały pobyt na obszarze Danii i dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju,
-Dobra znajomość języka angielskiego lub duńskiego,
-Wysokie umiejętności sprzedażowe,
-Umiejętność prowadzenia negocjacji,
-Silna motywacja do pracy, komunikatywność,
-Prawo jazdy B - czynne.
-Własny samochód.

Oferujemy:
-Umowę agencyjną z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym plus prowizje od sprzedaży,
-Zwrot kosztów za korzystanie z własnych narzędzi pracy,
-Wsparcie ze strony zespołu i przełożonego.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny (+48) 539 320 376. Termin składania aplikacji upływa 15 września.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV (lub w innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Ha-Ka Resources z siedzibą w Gdyni dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Dodano dnia: 06-09-2019

Ha-Ka Resources

Zobacz wszystkie oferty Ha-Ka Resources

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji