Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik działu handlowego ds. zaopatrzenia

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Jesteśmy firmą zajmująca się sprzedażą mrożonych warzyw i owoców na rynku B2B do ponad 20-stu krajów. Poszukujemy pracownika działu handlowego ds. zaopatrzenia do biura w Warszawie - główny obszar zadań obejmuje zakup opakowań.

Zapewniamy pełne merytoryczne szkolenie na stanowisko - nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy (a jeżeli masz, będzie to dodatkowym atutem). Przewidujemy do 3 miesięcy szkolenia i pomocy na stanowisku (w zależności od potrzeb), by pomóc Ci odnaleźć się u Nas.

Twoje zadania:
analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców, sporządzanie zapytań ofertowych,
negocjowanie warunków zawieranych umów w zakresie zakupu opakowań dla produkcji,
zagwarantowanie ciągłości dostaw i zaopatrzenia zakładów,
realizacja procesu zamówień i odpowiedzialność za terminowość dostaw,
rozliczanie stanów magazynowych.

masz wyższe wykształcenie
obsługa pakietu Microsoft Office nie jest Ci obca
znasz dobrze język angielski w mowie i piśmie
posiadasz prawo jazdy kat B.
jesteś dyspozycyjny/a
negocjacje to twoja mocna strona
umiesz efektywnie zorganizować sobie czas pracy
jesteś gotowy/a do odbycia szkoleń wyjazdowych w okresie przyuczenia
doświadczenie w pracy w dziale handlowym będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
praca stacjonarna, na pełen etat
oprócz wynagrodzenia zasadniczego również atrakcyjny system premiowy zależny od wyników
pełne merytoryczne szkolenie na stanowisko
biuro w atrakcyjnej lokalizacji - Powiśle, blisko metra
przyjazna atmosfera w pracy.

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij do nas swoje CV oraz list motywacyjny.

Przesłane CV powinno zawierać poniższe klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bór Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do ich przetwarzania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia.”
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bór Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bór Sp. z o.o.”

Dodano dnia: 27-08-2019

Bór Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Bór Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji