Sales Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

CupSell Sp. Z o.o.
E-commerce Unit 4FUN MEDIA Group

Sales Manager – sprzedawca sektora B2B
( branża odzieżowa )

Do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko Sales Manager. Poszukujemy osób myślących samodzielnie, które nie boją się nowych wyzwań i umiejętnie planują swoją pracę, wspierają swoimi działaniami cały zespół oraz realizują zadania wynikające ze strategii rozwoju biznesu.

Obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• badanie potrzeb potencjalnych Klientów i budowanie własnej bazy Klientów (sektor B2B)
• dobór najlepszych rozwiązań dla Klientów
• kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami
• budowanie długofalowych relacji biznesowych
• rozszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów
• przygotowywanie atrakcyjnych ofert / prezentacji handlowych

Oczekiwania:

• min. 5-letniego doświadczenia w sprzedaży (w branży tekstylnej/eventowej będzie dodatkowym atutem)
• sukcesów w pozyskiwaniu i prowadzeniu klientów w sektorze B2B
• determinacji i konsekwencji w wykonywaniu swoich obowiązków
• swobody w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjnych
• asertywności i uczciwości
• praktycznej znajomości zasad sprzedaży i dystrybucji
• prawa jazdy kat. B i praktyki w prowadzeniu samochodu
• umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

• pracę w multidyscyplinarnym zespole utalentowanych ludzi
• niepowtarzalną atmosferę pracy
• wpływ na budowanie i rozwój marki na rynku e-commerce
• atrakcyjne wynagrodzenie i perspektywy rozwoju zawodowego
• pracę od poniedziałku do piątku ( możliwość dopasowania godzinowego)
• ciekawe wyjazdy firmowe
• możliwość awansów

Kontakt:
Dołącz do nas wysyłając CV na adres: rekrutacja1@e.4funmedia.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dodano dnia: 22-08-2019

CupSell Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty CupSell Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji