Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent/tka w dziale handlowym

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 14 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Zakres obowiązków:

-wsparcie pracowników działu sprzedaży w obszarach: przygotowywanie ofert, pomoc w organizacji spotkań z potencjalnymi klientami
-przygotowywanie raportów, analiz oraz tworzenie narzędzi wsparcia sprzedaży
-udział w codziennych pracach działu
-doradztwo dla klienta, analiza potrzeb klienta

Wymagania:

-znajomość MS Office (bardzo dobra znajomość Excel)
-komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (w mowie i piśmie)
-bardzo dobra organizacja pracy własnej
-nastawienie na realizację wyznaczonych celów, odpowiedzialność, sumienność
-komunikatywność, umiejętność budowania długotrwałych, pozytywnych relacji
-znajomość procesów transportowych import/export będzie dodatkowym atutem
-mile widziana znajomość języka angielskiego

Korzyści dla Ciebie:

-otrzymasz umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i nawiązania wieloletniej współpracy
-weźmiesz udział w projektach pełnych wyzwań oraz zdobędziesz wiedzę i praktykę
-dołączysz do pełnego pasji zespołu, w firmie o globalnym zasięgu - poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi
-masz możliwość skorzystania z benefitów w postaci karty Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
-będziesz pracować w przyjaznym i nowoczesnym miejscu pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu

CV prosimy przesyłać na adres e-mail praca@langowski.eu

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Dodano dnia: 14-08-2019

Langowski Logistics sp. z o.o. sp.k. (dawniej LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska sp. z o.o.)

Zobacz wszystkie oferty Langowski Logistics sp. z o.o. sp.k. (dawniej LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska sp. z o.o.)

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji