Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Cluster Cowork to rosnąca sieć nowoczesnych biur coworkingowych, obecna w Krakowie i Katowicach. Nasze usługi w głównej mierze kierujemy do freelancerów, startupów i zagranicznych firm lokujących się w Krakowie, dla których w ofercie mamy gotowe, wysokiej klasy biura serwisowane (coworking), sale szkoleniowe i konferencyjne oraz wirtualne biuro.
Więcej informacji o nas znajdziesz na www.clustercowork.com

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w Krakowie, która odpowiedzialna będzie za komercjalizację nowych i istniejących powierzchni biurowych zarządzanych przez Cluster.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- Planowanie i realizacja sprzedaży w zakresie komercjalizacji nowych i istniejących powierzchni biurowych na terenie Krakowa - łącznie ok. 5 tys. m2 powierzchni dostępnych od zaraz,
- Przygotowanie ofert dla klientów, przygotowywanie dokumentacji do transakcji, oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom,
- Dokonywanie bieżącej analizy rynku nieruchomości zarówno co do standardowego komercyjnego najmu oraz najmu w modelu coworkingowym,
- Planowanie strategiczne długoterminowych działań sprzedażowych,
- Współpraca z osobami realizującymi nowe inwestycje w zakresie budowlanym w celu zrozumienia elementów technicznych i ewentualnego dostosowywania rzutów lokalu pod wymogi kluczowych klientów,
- Nawiązywanie nowych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych kontraktów,
- Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy poprzez wysokie standardy komunikacji, zrozumienie potrzeb klienta i dostosowywaniu oferowanych usług do charakteru działalności,
- Współpraca z zespołem przy budowaniu społeczności wokół naszej idei i prowadzonej działalności, połączonej z braniem udziału w organizowanych wspólnie eventach.

Czego wymagamy:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, mile widziane w branży nieruchomości,
- Doświadczenie we współpracy z rynkiem IT, w szczególności z klientami zagranicznymi,
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a w szczególności wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,
- Samodzielność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy (agile, korzystamy z metodologii Kanban),
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office lub G Suite,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- Proaktywnego podejścia do współpracy z młodym zespołem, gotowości na wspólny rozwój.

Co oferujemy:
- Wynagrodzenie w oparciu o zatrudnienie na UoP lub B2B, bazowane na stałej podstawie i prowizji od wynajętej przestrzeni,
- Praca przy nowym i rozwijającym się intensywnie produkcie na rynku nieruchomości - coworkingu,
- Praca w profesjonalnym zespole nastawionym na realizację wspólnych celów i rozwój,
- Samodzielność w określaniu swoich celów,
- Praca w nowoczesnym biurze w zróżnicowanym środowisku w centrum Krakowa,
- Wyposażenie stanowiska pracy - MacBook Air, telefon służbowy.

Zainteresowała Cię ta pozycja? Prześlij nam swoje CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 06-08-2019

Cluster Cowork

Zobacz wszystkie oferty Cluster Cowork

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji