Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Przedstawiciel Handlowy (stomatologiczny) - woj. lubuskie

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się kompleksowym zaopatrzeniem stomatologicznym, poszukujemy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy (stomatologiczny).
Stabilne zatrudnienie, prywatna opieka medyczna, szkolenia – to tylko część tego co chcemy Ci zaoferować.

Przedstawiciel Handlowy (stomatologiczny)
obszar działań: woj. lubuskie

Twoje zadania:
• profesjonalna prezentacja oferty firmy w gabinetach stomatologicznych
• realizacja planów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych zamówień
• budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

• posiadasz minimum 3- letnie doświadczenie w handlu lub znasz branżę stomatologiczną „od podszewki” i chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży
• posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
• jesteś osobą pracowitą, sumiennie wywiązującą się z powierzonych zadań
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (przydatny w trakcie udziału w targach, szkoleniach, konferencjach)

Nasz klient oferuje:
• umowę o pracę na pełny etat
• zadaniowy czas pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i premię
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
• prywatą opiekę medyczną
• kompleksowe wdrożenie i szkolenia branżowe

Jeśli chcesz pracować dla jednej z najstarszych firm stomatologicznych w Polsce ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prześlij CV przez poniższy formularz aplikacyjny. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na udział w procesie rekrutacji:
Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641

Dodano dnia: 31-07-2019

Jobs Plus

Zobacz wszystkie oferty Jobs Plus

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji