Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

merchandiser

Lokalizacja: Bochnia/Brzeszko/Tarnów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Poszukujemy osób na stanowisko:
Audytor mobilny (standardy merchandisingowe)

Obowiązki:

przeprowadzanie badania cenowego, udziału półkowego i dostępności produktów,
kontrola stanu towaru na półce oraz ekspozycji sklepowej
samodzielna ekspozycja asortymentu według standardów klienta
nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obsługą odwiedzanych punktów
raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Wynagrodzenie:

zależne od zrealizowanych wizyt, standardowy przedział to 2400-2800 zł brutto.

Czas pracy:

godziny pracy zależne od audytora (indywidualna decyzja), ok. 8-9 godzin

Co oferujemy:

samodzielną i pełną możliwości pracę w obszarze wsparcia sprzedaży,
pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną,
możliwość nawiązania długoterminowej współpracy, również uczestniczenia w wielu innych prosperujących projektach
samochód służbowy, smartfon z innowacyjną aplikacją ułatwiającą wykonywanie zadań
Oczekujemy :
elastyczność i duża samodzielność w działaniu,
dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
śmiałość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
PRAWO JAZDY KATEGORII B TO WARUNEK KONIECZNY!
w.plachecinska@interkadra.pl

Dodano dnia: 31-07-2019

Inter Kadra

Zobacz wszystkie oferty Inter Kadra

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji