Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce,
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,
  • zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - wcześniejsze doświadczenie w branży finansowej nie jest wymagane,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi,
  • kursy językowe,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • dodatkowe dni wolne,
  • spotkania integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Główne zadania:

  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów Elavon w języku angielskim i polskim w zakresie:
    • rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur,
    • wsparcia w zakresie obsługi terminali płatniczych,
    • udzielanie informacji dotyczących spełniania wymogów technicznych i operacyjnych bezpieczeństwa transakcji,
    • wprowadzanie i modyfikowanie danych klientów Elavon w systemach informatycznych,
    • utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami.

Od Kandydaów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego,
  • łatwości nawiązywania kontaktów i komunikatywności,
  • zdolności analitycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 06-07-2019

Elavon

Zobacz wszystkie oferty Elavon

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji