Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent/ka działu handlowego - researcher - 0,5 etatu

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Technologie mobilne, kompleksowa budowa serwisów internetowych, aplikacji serwerowych oraz konstruowanie elektroniki - to kluczowe obszary naszej działalności. Nie boimy się wyzwań, dlatego tworząc oprogramowanie, stale wkraczamy w nowe obszary i sięgamy po najnowsze narzędzia oraz technologie. Pracując z nami, możesz tworzyć m.in. rozwiązania IoT, produkty smart city oraz sewisy wykorzystujące technologię blockchain. Aplikuj i rozwijaj się razem z nami!

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania osoby na tym stanowisku:

- wyszukiwaniu danych kontaktowych do naszych potencjalnych klientów w Europie,

- wprowadzanie wyszukanych danych do bazy

Zapewniamy:

- umowę zlecenie,

- pracę w młodym, wspierającym się zespole w przyjaznej atmosferze;

- możliwość dopasowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb;

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

- status studenta - warunek konieczny,

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań oraz kreatywnego myślenia,

- znajomość języka angielskiego,

- ambicja, chęć rozwoju, komunikatywność,

- znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Czekamy na Twoje CV!

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest właśnie dla Ciebie, prześlij swoją aplikację na rekrutacja@embiq.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 03-07-2019

EMBIQ Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty EMBIQ Sp. z o.o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji