Manager zarządzający

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, dużej polskiej firmy z branży odzieży roboczej prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko:

Nr ref: MZ/0619/KR
Miejsce pracy: Częstochowa

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej, B2B;
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00;
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie;
• udział w szkoleniach branżowych;
• narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon);
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
• pracę pełną wyzwań w młodym, zaangażowanym zespole;
• pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Zadania:

• strategiczne zarządzanie obszarem handlowym;
• współtworzenie budżetu sprzedażowego działu - pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych;
• stałe utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami;
• budowanie świadomości klientów w kontekście nowych produktów i rozwiązań;
• organizowanie i kierowanie pracą zespołu: koordynacja pracy, motywowanie;
• kreowanie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju firmy.

Oczekiwania:

• min. 3- letnie doświadczenie zawodowe w branży odzieży roboczej lub pochodnej;
• wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe z jednego z kierunków: Marketing/Zarządzanie/Psychologia/Biznes);
• umiejętność kierowania zespołem i delegowania zadań;
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz zorientowanie na cel;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel, PP);
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracowników;
• umiejętność rozwiązywania problemów;
• mile widziana znajomość j. angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy link:

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Dodano dnia: 19-06-2019

Interkadra Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Interkadra Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji