Młodszy Specjalista ds. Autoryzacji z j. angielskim

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce,
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,
  • zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - wcześniejsze doświadczenie w branży finansowej nie jest wymagane,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi,
  • kursy językowe,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • dodatkowe dni wolne,
  • spotkania integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Zadania:

  • udzielanie pomocy klientom z Ameryki Północnej z autoryzowaniem transakcji wykonanych przy pomocy terminala płatniczego,
  • przeprowadzanie przez telefon weryfikacji danych,
  • kontakt z bankami w celu potwierdzenia danych,
  • praca na wewnętrznych systemach firmy.

Wymagania:

  • płynny angielski,
  • komunikatywność, skrupulatność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - głównie popołudnia i noce,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wcześniejsze doświadczenie w Obsłudze Klienta – mile widziane.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 06-06-2019

Elavon

Zobacz wszystkie oferty Elavon

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji