Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kierownik ds. rozwoju biznesu - projekty IoT

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wynieś swoje doświadczenie oraz perspektywy sprzedażowe w IT na wyższy poziom dołączając do Grupy Comarch, gdzie ponad 6000 pracowników realizuje projekty dla klientów ze 100 krajów. Jest to oferta Sektora IoT realizującego projekty na styku informatyki, elektroniki i najnowszych technologii.

Szukamy zmotywowanej, ambitnej oraz nastawionej na rezultaty osoby, która poprowadzi zespół sprzedaży w zakresie IoT.

Opis stanowiska
Pozyskiwanie nowych klientów. Odpowiedzialność za pełen cykl życia procesu sprzedażowego oraz jego kształtowanie i optymalizacja
Rozwój zespołu sprzedażowego oraz ścisła współpraca z liderami działów Produkcji, Marketingu oraz PDMami
Realizacja założonych budżetów sprzedaży
Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
Współtworzenie strategii i rozwój biznesu w zakresie innowacyjnych rozwiązań oraz usług informatycznych w obszarach IoT, Industry 4.0 oraz rozwiązań takich jak Smart Metering, Asset Tracking, Smart Lightning

Profil pracownika
Minimum pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług w branży IT
Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży w środowisku międzynarodowym
Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z Klientami
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych oraz prawo jazdy kat. B
Samodzielność i inicjatywa

Dodatkowo mile widziane doświadczenie w
Obszarach IoT, Industry 4.0, Smart Metering, Asset Tracking, Smart Lightning
Prowadzeniu zespołu sprzedażowego oraz współpracy z działami technicznymi, presales, marketingu
Sprzedaży w modelach solusion lub consultative lub challenger sales

Oferujemy
Duże możliwości rozwoju w globalnej sprzedaży IT
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Poszerzanie wiedzy (sprzedaż, IT, zarządzenie, indywidualny plan szkoleń)
Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Liczne wyzwania zawodowe w ramach codziennej pracy
Możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT (projekty IoT)
Praca w HQ (Kraków) z dostępem F2F do osób decyzyjnych
Wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)
Laptop, telefon, komfortowe miejsce pracy (nowy biurowiec, brak open space)
Prywatną opiekę medyczną oraz obiekty rekreacyjno-sportowe na terenie kampusu Comarch (także dla rodziny)
Dobrą atmosferę pracy odzwierciedlającą ambitne oraz realne cele sprzedażowe
Umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od wyników

Dodano dnia: 03-06-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji