Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Account Manager

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie Klientów b2b w obszarze e-commerce,
• Badanie potrzeb i dopasowanie proponowanych rozwiązań do wymagań Klienta,
• Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych,
• Prowadzenie spotkań handlowych, negocjacji i prezentacji,
• Współpraca z Klientami i zespołem developerów,
• Praca z systemem ERP.

Wymagania:
• Doświadczenie i sukcesy w pracy w pozyskiwaniu nowych Klientów,
• Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
• Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym,
• Determinacja w realizacji planów sprzedaży,
• Znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kat. B,
• Ogólna wiedza związana z rozwiązaniami z sektora IT.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie,
• Narzędzia umożliwiające realizacje założonych celów (telefon, laptop, narzędzia marketingowe),
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Przyjazne środowisko pracy.

Czujesz, że dasz radę? Wyślij CV na adres: account.manager@idea07.pl

Dodano dnia: 30-05-2019

IDEA07

Zobacz wszystkie oferty IDEA07

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji