Pracownik działu sprzedaży

Lokalizacja: Wysogotowo

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 9274) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Obecnie dla naszego Klienta, polskiej firmy z branży meblarskiej poszukujemy pracownika działu sprzedaży.

Opis stanowiska
- doradztwo i kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży stacjonarnej
- obsługa zapytań, przygotowywanie dokumentów handlowych, wycen oraz kontrola przebiegu realizacji zamówień
- dbałość o wygląd oraz ekspozycję w salonie

Wymagania
- jesteś urodzonym sprzedawcą i lubisz kontakt z ludźmi
- poczucie estetyki oraz znajomość aktualnych trendów w designie jest Twoją mocną stroną
- potrafisz organizować swoją pracę i umiesz działać zespołowo
- znasz język angielski przynajmniej w stopniu podstawowym
- doświadczenie w branży meblarskiej będzie Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
- wynagrodzenie w wysokości 2500 zł netto + premia
- pracę na jedną zmianę w godzinach 8-16 lub 9-17
- możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy branżowej
- niezbędne narzędzia pracy

Dodano dnia: 19-05-2019

GP People

Zobacz wszystkie oferty GP People

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji