Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Danfoss to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej, produktów z zakresu ogrzewnictwa i ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji a także przetwornic częstotliwości do silników oraz komponentów automatyki przemysłowej. Jeśli jesteś absolwentem bądź studentem ostatnich lat studiów kierunków technicznych i chcesz poznać, jak funkcjonuje międzynarodowa organizacja, to my postawimy na Twój rozwój. Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie? Masz niepowtarzalną okazje dołączyć do zespołu specjalistów i razem z nami tworzyć inżynierię jutra!

Obecnie poszukujemy do naszego Działu Obsługi Klienta w Grodzisku Mazowieckim osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Działanie jako pierwsza linia kontaktu dla klientów dzwoniących do Danfoss i udzielanie odpowiedzi na proste zapytania.
  • Rejestrowanie i odpowiednie przekierowywanie zapytań do Działu Technicznego lub Obsługi Zamówień.
  • Wsparcie obsługi zamówień klientów.
  • Wykorzystywanie systemów SAP oraz Salesforce w codziennej pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów.
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Systematyczność i umiejętność pracy własnej.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Doświadczenie związane z telefoniczną obsługą klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Premię roczną.
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny.
  • Dofinansowanie do karty Multisport lub OK system.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny.

Zatrudnionemu kandydatowi oferujemy dającą satysfakcję pracę, w dynamicznym zespole, z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji oraz z zachowaniem tzw. work-life balance.

We are Engineering Tomorrow

Świat staje w obliczu rosnącej liczby ludności, gwałtownej urbanizacji i gwałtownych zmian klimatu.Engineering Tomorrow nie dzieje się ot tak, po prostu. U podstaw tej koncepcji leży Twoje zaangażowanie w dążenie do doskonałości oraz determinacja w zagłębianiu się w złożone wyzwania. Dlatego też zachęcamy Cię, abyś poszedł ze swoimi pomysłami jeszcze dalej: żebyś wykorzystał swoją fachową wiedzę i znalazł najprostsze rozwiązania coraz bardziej złożonych problemów.

Join Danfoss

Danfoss jest wiodącą na świecie firmą technologiczną. Jesteśmy szanowani na całym świecie i we wszystkich branżach za nasze innowacyjne produkty i rozwiązania wysokiej jakości. Dołącz do Danfoss, aby stać się częścią światowej klasy zespołu ponad 27 000 ludzi w 56 krajach, którzy pracują i budują lepszą przyszłość.

Już dzisiaj dołącz do zespołu Danfoss! Poznaj smak satysfakcji wynikającej z pracy dla globalnego przedsiębiorstwa, które zachęca Cię do wywierania wpływu na otoczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 12-05-2019

Danfoss Poland

Zobacz wszystkie oferty Danfoss Poland

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji