Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

ANALITYK FINANSOWY

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opel Manufacturing Poland należy do spółki Opel/Vauxhall, będącej częścią Groupe PSA. Przedsiębiorstwo składa się z zakładu produkcji samochodów osobowych w Gliwicach, zakładu produkcji silników w Tychach oraz Centrum Usług Wspólnych, świadczących usługi kadrowo-płacowe oraz finansowe dla innych oddziałów spółki w Europie.

Dla naszej lokalizacji w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kalkulowanie i wprowadzanie do systemu operacji biznesowych zgodnie z przyjętymi standardami
  • Udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych
  • Uzgadnianie kont księgowych
  • Udział w przygotowaniu raportów, analiz, zestawień finansowych dla potrzeb centrali, audytorów
  • Codzienny kontakt i wsparcie dla klientów wewnętrznych w ramach firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finanse i rachunkowość, ekonomia (lub w trakcie studiów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Ciekawą  i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 08-05-2019

Opel Manufacturing Poland

Zobacz wszystkie oferty Opel Manufacturing Poland

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji