Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:

Wsparcie działów handlowych i marketingu w realizacji następujących działań:
obsługa zapytań przychodzących (telefonicznych, mailowych) w ramach oferty handlowej Comarch ERP
badanie potrzeb i przekazywanie klientów zainteresowanych ofertą do oddziałów handlowych
telefoniczne pozyskiwanie klientów podczas akcji wychodzących
ewidencjonowanie działań handlowo - marketingowych w systemie CRM Comarch ERP XL
przygotowanie baz danych do prowadzenia działań marketingowo - handlowych
wprowadzanie danych i ich aktualizacja w ramach bazy kontrahentów w systemie CRM Comarch ERP XL
uczestniczenie w projektach usprawnień procesów marketingowo – sprzedażowych

Profil pracownika:
wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub pokrewne
znajomość procesu sprzedaży
znajomość języka angielskiego w stopniu średnio - zaawansowanym
znajomość MS Excel
mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
spotkania integracyjne

Dodano dnia: 30-04-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji