Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stanowisko* ds. pozyskiwania finansowania i gwarancji

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. pozyskiwania finansowania i gwarancji

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WZ/IKF/133/04/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • analiza zapotrzebowania Spółki na finansowanie zewnętrzne oraz opracowanie rekomendacji w zakresie źródeł finansowania działalności inwestycyjnej i operacyjnej,
  • przygotowanie całości dokumentacji w tym Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia niezbędnej m.in. do przeprowadzenia postępowania przetargowego na pozyskanie finansowania,
  • zapewnienie finansowania dla działalności inwestycyjnej i operacyjnej Spółki poprzez prowadzenie całości zagadnień w zakresie pozyskiwania kredytów i emisji obligacji oraz bieżącej ich obsługi i spłaty,
  • obsługa gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych,
  • przygotowanie oraz prowadzenie umów o udzielenie gwarancji przez Skarb Państwa na rzecz instytucji finansowych oraz umów o ustanowienie zabezpieczeń,
  • bieżąca współpraca z krajowymi i zagranicznymi instytucjami finansowymi.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym 4 lata na stanowiskach związanych z pozyskiwaniem i bieżącą obsługą finansowania dłużnego na rynkach krajowych i zagranicznych,
  • wiedza zawodowa w zakresie controlingu, finansowania projektów inwestycyjnych, zarządzania finansami,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 27-04-2019

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji